Killmen

Lze přesunout aplikaci z PC na fleshku a po jejím odstranění ji tam z fleshky dát, aniž bych přišel o její data?

Dneska se dává počítač na opravu a já tam mám jednu aplikaci na sdílení s mobilem. Chtěl bych vědět, jestli po přesunutí na fleshku ztratim data , nebo jestli je nějaký jiný způsob
Jak si takhle zachovat jeji data

Nejlepší odpověď
cochee

Složka s aplikací stejně uživatelská data s největší pravděpodobností neobsahuje, takže to k ničemu nevede. Pokud přeneseš složku a např. se bude měnit hard disk a přeinstalují se Windows, tak ti stejně ten program po přetažení zpět z flešky na disk nemusí fungovat (a většinou nefunguje, o to hůř, když se tváří jako fungující a přitom může mít chyby). Pokud je ta aplikace solidní, musí mít přece funkci na zazálohování dat.

Další odpovědi
anonym

Aplikaci přesuň celou,problém v tom nevidím.
Zůstane ti na flešce,pokud to není instalační program v systému z pc.

gecco

Proc chces presouvat celou aplikaci???
Presun (zazalohuj) jen data, ne?
Na opraveny pocitac si pak aplikaci nainstalujes znovu a opet pretahnes jen data.
😉