autacek

Lze přes zimu skleník temperovat odkouřením z kotle?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano, ale pochybuji, že by to vytopilo natolik, že bys tam mohl něco pěstovat. Přeci jenom skleník není zateplený a protáhnout skleníkem kouřovod by asi nestačilo.

Další odpovědi
Drap

Lze ho temperovat jakýmkoli teplem

cukrar

Za určitých okolností lze toto udělat, ale musí se zplodiny z kotle dostat zase ven. Něco jako průvan, páč nelze kotlem přetlakovat skleník, to by pak nešel kotel. Co do skleníku nafoukáte, musíte zase dostat ven.

mosoj

Předpokládám, že skleník nemáte na komínu. Jakýmkoliv zvýšeným odporem si zaděláváte na otravu CO. Něco jiného by byl profesionálně projektovaný výměník tepla.