Avatar uživatele
anonym

Lze přenést fotky z foťáku na kartu?

zapoměla jsem dát do fotáku pamětovou kartu,tudíž mám fotky uložene jen ve fotáku,dají se ty fotky zněj ještě přetáhnout na kartu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, annas, Miroslavst, anonym, Jahoda, anonym, kapka před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Určitě se to dá, postup pro stahování je stejný, akorát nesmíte mít ve foťáku kartu, pak se vám stáhne to, co máte ve foťáku. Aspoň mě to tak šlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Burak, foťák který má svoji interní paměť ( bohužel většinou malou) Mívá i možnost přenést tyto fotky z interní paměti na kartu přímo ve foťáku ( mají to i mobily). Takže prostudujte menu foťáku. Kartu samozřejmě musíte mít ve foťáku.

Jinak by to šlo přenést do počítače a z počítače zpět na kartu, ale když už to budete mít v počítači ? Leda by jste ty fotky archivovala na kartě, ale to je nejméně bezpečná forma archivace.

Přesto znám lidi kteří nafotí kartu a koupí novou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

obidve odpovede 1popelka1 i mosoj sú praktické.
Na odľahčenie, nie na palce:
Ale ak by sa vám to ani tak nepodarilo, „neházejte flintu do sena“. Zoberte si papier a prekreslite si obrázky 😁, aj tak sa to kedysi robilo v začiatkoch fotografovania

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek