cizrna

Lze přejet automobilem nejakou část těla bez újmy na zdraví?

Neplanuju se „zmrzačit“ :D jen me zajímá, zda-li je teoreticky něco takového možné? Jednou jsem četl, že ležícího farmáře přejel traktor a byl bez následků, ani jednu modřinu – i když to byla nejspíš souhra náhod a štěstí. Kdybych si nechal přejet například nohu fabií, bude v pořádku? Nebo jinou část těla jiným autem? :)

Nejlepší odpověď
fcoop

U některých lidí jde i opakovaně přejet hlava a nikdo nic nepozná.
Takových lidí je hodně,stačí se podívat na názory,třeba v „Diskuzích“,co jsou pod články.

Další odpovědi
gecco

Jak komu, jak kterou část těla, jak jakým autem, na jakém terénu…
😉
Každopádně se běž spíš učit, takové blbosti nemá smysl vymýšlet.

honza19hk

leda někde na hnoji kde tě váha auta zamáčkne do země, jako když drápalíka přejeli kombajnem. Nedoporučuj to ale zkoušet, jednou mě kamarád přejel nohu tatrovkou, no nemít kanady tak nevim.

Baromut

Máma mi říkala, že jí v den svatby táta přejel nohu (chodidlo). Taky se jí nic nestalo.

Šidlo

vlasy…ale naprv odporúčam zopár (najlepšie dlhých) vythnúť, lebo pri priamom prejdení sa môžu vytrhnúť aj s kožou…

asi chcete vyhrať stávku, nie sa oskalpovať