CTTON

Lze předpovídat budoucnost?

Je to nějakým způsobem možné?

Zdroj foto: pixabay

Nejlepší odpověď
aliendrone

Předpovídat budoucnost umí každý, nevšiml sis? Jde jen o to předpovídat správně. ;) :)

Další odpovědi
quentos

Jistě že jde. Co třeba předpověď počasí?

Drap

Samozřejmě

Edison

Ano. A to i správně a přesně. Pokud byudeš mít dostatrek vstupních informací a schopností je dát do správných souvislostí.

Dochy

Jasně že ano… Já třeba předpovídám, že za pár hodin zapadne Slunce. A když budu chtít, tak mu i nařídím aby za dalších pár zas vyšlo.

led

Predpovedať budúcnosť dokáže každý, len tá budúcnosť sa týmito prepoveďami neriadi.
Ja budúcnosť nepredpovedám, nie som taká naivka. Jednoducho poviem, čo príde a súvislosti už hľadajú iní.

Nedávno som urobila istú predpoveď o kozmickom jave budúci rok a bola som upozornená na omyl, pretože dotyčná Pani aliendronová, nie aliendronov brat (ako som si myslela), preletí okolo Zeme pri hľadaní manžela síce v stanovený deň, ale podľa astronómov o rok skôr. Prosím, upozornite na to Keplera, zase čučí do ďalekohľadu a nedvíha kecafón.

elkon

Jestli jsi šarlatán, tak můžeš.