nyjono

Lze poznat na kabílku, jestli pouze dobíjí nebo i přenáší data?

Případně, jak to poznám.
Pouze vyzkoušením?

Nejlepší odpověď
Arne1

Dalo by se to proměřit, ale kontakty jsou tak miniaturní že na to málokdo má vhodné nástroje. Takže metoda vyzkoušením je jednodušší.

Další odpovědi
jáára

Rozstřihnout a podívat se.

anonym

Ahoj nyjono, rychlost datového toku poznáš podle barvy na konektoru, pokud je pouze na nabíjení bude bílý a pokud na data, tak černý je pomalejší a modrý je rychlejší.

Zdroj: https://promo­tionaldrives.com/blog/wp-content/upload­s/2019/01/USB-2.0-vs-USB-3.0-usb-2.0-vs-3.0-Featured.jpg