hapiky

Lze považovat sex mimo jiné za usmiřovací metodu?

Nejlepší odpověď
ivzez

Ne, přestože jej poměrně mnozí tak (někdy) provozují, není to usmiřovací metoda.

Další odpovědi
Kepler

Jistě že, pokud ho oba partneři chtějí. Byla by ale chyba po uspokojení začínat zase s kyselým obličejem nebo hádkami.

Kelt

No pokud se jeden z partnerů dozví o nevěře a odpustí tomu druhému jen po několikahodinovém sexuálním maratonu, kdy viník se není schopen několik dní hýbat a na sto honů se vyhýbá opačnému pohlaví, tak nejsem si tak jist.