Avatar uživatele
anonym

Lze považovat odpověď tím,že se vloží pouze odkaz ?

Doplňuji:
Ale co když je odkaz neplatný(nefunkční) z důvodu odstranění otázky ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? manon, anonym před 4213 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Jsou-li informace v daném odkazu vyčerpávající, pak proč ne?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cherreis

Podle mě ano.. Proč kopírovat část odpovědi z jiné stránky, když můžeme poslat odkaz kde si ten co pokládal otázku může přečíst všechno co chce vědět (a možná i něco navíc) =)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To přece záleží na otázce. Pokud odkaz vyčerpávajícím způsobem odpoví, pak není důvod ještě něco vymýšlet a přidávat (což já tedy s oblibou dělávám i tak). Sama dávám přednost odpovědi formulovanou vlastními slovy.
Horší jsou odpovědi, které řeší něco úplně jiného, než na co se ptal tazatel a ještě horší je, že se tady může sejít řada odpovědí a na dotaz neodpoví ani jedna z nich (odkaz neodkaz).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Ne,odpověď by měla i trochu vysvětlit.Jen odkaz je tu honba za nějakým imaginárním pocitem,jak jsem dobrý.A druhá věc – ne každý porozumí tomu,co je mnohdy odborně v odkazu napsáno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas

Já si myslím že i k odkazu je vhodné alespoň stručně odpovědět slovy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

90% odpovědí je tady čerpáno ze studnice inetu, nikoliv ze své hlavy. Neustále omílaný kodex to dovoluje s tím že se má člověk pochlubit odkud čerpal svoje nevědomosti !!! Barbakane jak chceš zde přesvědčit že čerpáš ze svojí hlavy ?

Jediný případ , kdy se nečerpá z inetu jsou výpočty příkladů, proti nimž se naoko brojí, ale jenom když jsou náročnější !!

Otázka úplně k ničemu ( stará Blažková by se zeptala smysluplněji) snad jenom pro ten jeden bod !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

mosoj: 90%? kde bereš ty čísla? :)

před 4213 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek