dust8

Lze považovat ježibabu za společenskou bytost?

Nejlepší odpověď
marci1

Asi ano, kdyz ma „rada“ lidi, obzvlaste deti. 🙂

Další odpovědi
led

definujte „společenskou bytost“
aj ježibaby žijú spoločenským životom (vo svojej komunite, na svojej úrovni)

Kedysi bola ježibaba z rozprávok postrachom ľudí. strašili ňou malé deti, ak nepapali mamičkinu kašičku.
Dnes

  • chodí, vlastne jazdí luxusným autom, často riadeným služobným šoférom, ochrancom
  • oblieka sa v luxuxných salónoch, makeup a vlasy jej robia vyhlásení vizážisti
  • miluje deti (cudzie, ak sú u toho kamery), skláňa sa k nim s úsmevom na perách,
  • mediálne sa tvári veľmi ľudovo, akoby jej srdce miestami až plakalo nad ľudským osudom, ale pohľad na svoj bankový účet jej rýchlo odháňa chmáry z očí nad osudom drobného ľudstva
  • vy poznáte Gorgonu? Preboha, nepozerajte jej priamo do očí…

Kepler

To teda ne! Smrdí, je ošklivá, není schopná intelekuální diskuze a její hadry jsou ještě horší, než roztrhané džíny dnešní mládeže. Navíc se snaží žrát malé děti, místo aby je převychovala podle Makarenka.

anonym

Ano, legenda praví, že pekla luxusní perníčky.

jsemjá

Ano, ale podle toho jak se chová, ježibaba.

elkon

Není to žádné bytost, ale chiméra.

anonym

Marci1: Vy jste úžasná.

anonym

Kepler: Antona Semjonoviče naň posíláš? Však své chovance vycepoval.

Kepler

Myslím, že by se to uplatnilo i dneska. Mládež by nemohla vysedávat PC her, protože by měla prdel samé jelito.

anonym

No, ale málem se to Makarenkovi jednou vymstilo, víme? Pak ho prosazoval bolševik.

led

Makarenko bol jedna z reinkarnácií Komenského , špecializovaná na bezprizorné túlavé deti bez domova typu Huckleberryho Finna mixovaného Rambom