Domisnikis

Lze používat SSD i bez redukce na mechaniku?

Zdravím, koukal jsem na SSD disky, ale skoro každý si to dává místo DVD mechaniky. Viděl jsem i video kde to dotyčný dává jen tak, bez přišroubování atp. Moje otázka tedy zní: Musím kvůli SSD disku vyndat mechaniku a shánět tu redukci? Plus odcením tip na levný SSD disk :)
Doplňuji:
Díky za odpověď, omlouvám se, myslel jsem na PC a aby mi tam šel alespoň Windows (7Pro.), ten asi na flashku nedám, co?

Odpovědi
gecco

Disk klidně můžeš používat u pověšený na drátech (pokud se neodpojí)…Ale nebylo by od věci napsat, ´VoCoTiGo´ – v notesu a nebo (pod)stolní kisně???
V přenosném počítači bych volně ložený disk neprovozoval (při přenášení by ti tam nadělal paseku).
V běžném PC není problém disk třeba i přilepit izolepou – podstatné je, aby se vlastní vahou neuvolnil a nezpůsobil tak nějaký zkrat.
___
…„levný SSD“ – jaký???
Jako SSD můžeš použít i flashku (v podstatě je to to samé).
😉

Doplňuji:
Můžeš použít některou z redukcí SATA / SDHC/CF…
😉
Jinak – jako systémová partition na Win7 stačí 32 GB (no, přinejhorším i 16 GB)…
😉

jáára

No totok…
Fleška není to samé jak SSD porovnej rychlosti.

Domino:
Win 7 Pro, se dají normálně na flešku nainstalovat a provozovat jako Live systém, ale je to pomalý a vlastně ani ten postup instalace není tak úplně snadný ( na flešku ).