21simonka11

Lze používat myš i touchpad zároveň?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda jde používat myš i touchpad zároveň ale na různých obrazovkach? Mam v práci externí obrazovku, na které bych chtěla primárně pracovat a zároveň mít na obrazovce ntb otevřený outlook a občas do něj “odběhnout” a použilt touchpad, ale nepřišla jsem jak nebo jestli vůbec to jde.

Nejlepší odpověď
Nejsem Tata!

Najdi si program Teamplayer ten to umí, nevim jak dobře nemám to vyskoušené možná bude druhá myš pomalejsí nevím pouze jsem o tom slyšel. Windows sam takovouto funkci nepodporuje.

Zdroj: https://www.di­colab.com

Další odpovědi
Edison

Ne, tohle asi nejde.

Dochy

Standardně to nejde. Určitě ne na Windowsech, které jsou již z návrhu jednouživatelským systémem (oni si hrají na víceuživatelský, ale jen hrají…). Někdo by se musel opravdu hodně snažit aby to rozchodil požadovaným způsobem.

Nejsem Tata!

http://teamplayer4-lite.windows10com­patible.com/
Tahle verze je starší ale zdarma a můžu potvrdit že funguje se dvema myšma. Nevím jak to bude s touchpadem ale je velmi jednoducha na nastaveni jenom nainstaluji, kliknu a mužu pracovat.