Danislava

Lze v mobilním telefonu s označením Dual Sim používat jen jednu SIM kartu?

Dobrý den, chci si koupit telefon, který má slot pro dvě SIM karty. Obě bych je ale nevyužila, je možné využívat jen jednu SIM kartu??

Moc děkuju za odpovědi!

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano.
Telefon ti sice bude po zapnutí hlásit, že nenalezl sim na druhém slotu, ale ničemu to nevadí.
Dokonce to je i lepší, protože se nebude tak rychle vybíjet, jako když tam jsou simky dvě.

Další odpovědi
Kepler

Samozřejmě, sám jsem si takový telefon nedávno pořídil.

marci1

Můžeš si v něm nastavit jen 1 SIM kartu. Mám také mobil na 2 karty. 🙂