Vojta Fidra

Lze použít USB WiFi připojení také pro systémy Windows XP/2000/98 a také další systémy?

USB WiFi

Nejlepší odpověď
Hlada

Ano, lze.
Windows 98 ještě nemají implementovaný ovladač USB, takže je ho potřeba doinstalovat ještě před instalací WiFi adaptéru.

Další odpovědi
elkon

WiFi připojení nesouvisí s OS. Už jsem to tu psal jednou. Je to otázka hardware počítače.

Dochy

Je mi trochu nejasné o co přesně Ti jde. Že lze W2000 připojit do WiFi sítě s pomocí USB WiFi adaptéru už Ti někdo psal minule. Jen je třeba splašit ovladač (ideálně od výrobce přesně dle typu, zpravidla se dá najít nějaký „generic“ od výrobce použitého čipu) WiFi není závislé na OS, takže není problém do jedné WiFi sítě připojit různé počítače s různými systémy. Otázka je co přesně očekáváš, může se stát že pro daný systém nebudeš mít dostupné některé služby (opět záleží na ovladačích a aplikačním SW) – ale základní standardní služby by běhat měly.