autacek

Lze použít tuto aplikaci i u nás? A uvítali byste to jako jistotu, že Vás nějaká nezneužije proti Vaší vůli?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/v-dansku-spustili-aplikaci-k-udelovani-souhlasu-se-soulozi-40350429#seq_­no=2&dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.web.nex­ttoart&dop_req_id­=jpIcdvnM0CQ-202102100829&­source=article-detail

Přídavné jméno nějaká ??? je nedostačující. Nějaká x některá?

Odpovědi
Drap

Nelze a je to blbost.

elkon

Další hovadina, jako skoro vše na tom webu.

Pepa25

Cituji z článku: "Pochybnosti o smysluplnosti aplikace má i česká aktivistka bojující za ochranu žen a zakladatelka spolku Konsent Johana Nejedlová. „Aplikace nemá žádný význam a nechápu její smysl, krom výdělku majitelů. ""
Asi tak …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.