Avatar uživatele
dj.david1234

Lze použít běžný externí. HDD, který je určen pro PC do PS4?

Lze použít externí HDD který je normálně pro PC na PS4? Nemám PS, nemám jak vyzkoušet, jen mě to zajímá :) – narazil jsem na Exteraky přímo pro PS4 ale zajímá mě jestli je to opravdu nutné mít originál.. Děkuji
--

Lze použít běžný ex. HDD určen pro pc do PS4?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tak je známo, že exterák pro PS4 musí:

  1. mít rozhraní USB3 (jinak nejde použít k instalaci her, ale jen jako storage pro obrázky atd.)
  2. být připojen PŘÍMO kabelem do portu (žádný HUB apod).
  3. Nesmí bý „průchozí“ (umožňovat propojení na další disk/zařízení, potažmo mít v sobě HUB)
  4. Musí být formátován filesystémem ExFAT jako „extended storage“ (mělo by to jít naformátovat pomocí konzole)
  5. Musí mít velikost mezi 250GB a 8TB

A když to všechno splníš, tak MOŽNÁ ti exterák půjde, protože Sony NEGARANTUJE funkčnost externích disků jiných, než těch jejich. Je to Sony, copak neznáš jejich firemní politiku ohledně HW? Jednou si koupíš Sony a pak budeš MUSET platit přemrštěné ceny, pokud si budeš chtít něco dokoupit, no. Zkrátka buď koupíš věc od Sony a za JEJICH cenu (stejná, ale pro Sony nepoužitelná je přinejmenším 2X levnější) NEBO máš smůlu. Takhle oni vydělávají. ;) :D :D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?dj.david1234 Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet