niobe

Lze pod potahovaci marcipan dat misto kremu,ktery ma byt po celem dortu,dat marmeladu huste konzistence?

My moc krem nemusime, ale mam stach z vysledku bez potazeni kremem…
Doplňuji:
Mockrat dekuji, my moc krem nemusime, ale zase nechci zkazit cely dost, kery ma 5 kilo :) .

Nejlepší odpověď
terry

Já bych to zkusila.
Teoreticky by to mělo být jedno.

Další odpovědi
hanulka11

Já bych to riskla, pokud bude džem hustý nevsákne se tak by to mělo fungovat.