Marrass

Lze opravit prasklé plexi na světlometu?

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda-li lze opravit plexi světlometu na vozidle. Našel jsem mnoho společností, jenž se zabývají opravou sětlometů(leš­tění,čištění.at­d), avšaak nikde jsem nenašel a přiznám se,že ani netuším, zda je možné oprav it prasklý světlomet. Má někdo prosím zkušenosti, případně doporučení?

Mnohokrát všem děkuji

S pozdravem
Marrass

Odpovědi
Agneta

Slepit se to dá čímkoliv, ale ber jen lepidlo, které je odolné ultrafialovému záření, jinak to už za pár dnů nebude průhledné:D

honza19hk

slepit ano ale furt to bude poznat. jde hlavně o to aby se ti tam nedostávala voda.
Jinak ti taky může auto shořet od zkratu.