pastel.ka

Lze opravit navigaci u které se posunul čip ?

Jinak má vše OK…příklad závady : zakliknu J a mám Y, prostě dotykový dis. reaguje, ale v jiných místech. Nevíte někdo o servisu na Pardubicku či HK? Nebo na koho se mám obrátit ? Je mi líto ji zahodit…jedná se o zn. HOLUX.Jsem na ní 5 let zvyklá a stále makala perfektně.

Nejlepší odpověď
Hlada

Otázkou je, proč se to stalo. Jestli nejde o nějakou vážnější závadu, tak v servisním menu by měla být kalibrace displeje. Servisní menu ale není běžně dostupné. Pokuste se najít v nějaké diskusi o GPS, jak se do něj dostanete.