Mofli

Lze odstranit černé pruhy?

Mám nahraný 16:9 film z TV s horními a dolními černými pruhy. Lze odstranit tyto pruhy při převodu takového filmu na avi soubor? Diky moc.

Nejlepší odpověď
anonym

virtualdub je výborný, v oboru legenda, ale začátečníkovi bych doporučil raději AviDemux (umí totéž a jeho prostředí je přeci jen na to první pochopení jednodušší)

http://www.slu­necnice.cz/sw/a­videmux/

stačí jen použít „filtr Ořez“ … a černé pruhy z videa tak odtranit …

Další odpovědi
iq

Ano lze,já na tohle používám program VirtualDub.Je free a příjemně uživatelsky přizpůsobivý.