Avatar uživatele
Matthew

Lze „odpalcovat“ odpověď ??? :)

Uvedu příklad, někdo mi odpoví na otázku, s odpovědí souhlasím a udělím palec. No, ale uživatel může svou odpověď doplnit, a s tím už nemusím souhlasit. No a pak se u negativního komentáře objevuje moje kladné hodnocení, proto se ptám, jestli to jde nějak vzít zpět ten hlas ? :) Nemluvím přímo za mě, jen mě tahle situace napadla :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, kapka, iceT, brillant, bolak, anonym, natybubu před 4115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Taky už mne to napadlo, tak se snažím odpovědi nedoplňovat. Vzít palec zpět nelze, ale ono to palcování nikdo ( skoro nikdo ) zas tak smrtelně vážně nebere 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Nejsi první a zřejmě ani poslední, kdo se na tohle ptá :) Už v květnu sem to poslal jako jeden z návrhů přímo adminovi, dokonce sem uvedl stejný příklad jako ty. Poděkoval mi, a tím to skončilo.

Sůwa se ptala na to samý, a pak ještě tady někdo > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-odebrat-jiz-udeleny-palec-za-zodpovezenou-otazku Pošli to jako jeden z návrhů na info@odpovedi.cz a uvidíš co se stane, třeba ti taky poděkujou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

To se tady stává – s tím doplněním – odpalcovat bohužel nejde. Já to pak alespoň někdy napíšu do diskuse, čemu ten palec patřil a čemu bych ho nedala. Ale jak Sůwa psala, palce jsou sice prima, že vidíš, že někdo má třeba stejný názor, ale nebrala bych je tak moc vážně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

To už tady napadalo lidi před dvěma lety a furt je to stejný, nejde to vzít zpět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Bohužel ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Nielen ad Sůwa
„to palcování nikdo ( skoro nikdo ) zas tak smrtelně vážně nebere“
keď sledujem tie diskusie o bodovaní a dobodovávaní, naháňaní si bodov za každú cenu aj s nezmyselnými otázkami-odpoveďami, dokonca vytváranie si viacerých profilov, ktoré si navzájom podstrkujú body, tú bodovú závisť, keď dochádza až k psychickým útokom…
tak sa mi zdá vaše hodnotenie mierne povedaná nadsadené a optimistické.
Nedávno ste viacerí kritizovali Dr.Axla práve za podobnú chybu (bežnú u politikov) – za slovo „všichni“:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-casto-na-tuto-stanku-chodite
PS.
ešteže ste tam krásne vložili „( skoro nikdo )“ takže to nebolo až tak jednoznačné ako v zmienenom odkaze. :)
Doplnenie odpovede, pokiaľ je v súlade s (už hodnotenou) odpoveďou nepovažujem za chybu. Iné je, ako je uvedené v otázke, ak doplnok je v rozpore s pôvodnou odpoveďou.

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

jen doplním, že zde neni diskuzní server, takže byste neměl palcovat odpovědi dle toho, jestli s ní souhlasíte, nebo ne, ale dle toho, jestli odpověděl daný člověk na vaši otázku (dostatečně)-takto to mám alespoň já a pár dalších uživatelů

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek