VeRe1983

Lze odfiltrovat aktivitu přátel ze své hlavní stránky (nikoliv zdi)?

Čas od času se mi na hlavní stránce Facebooku ukazuje, že přítel byl označen, přítel okomentoval, příteli se líbí. Jenže tohle se vůbec nelíbí mě, resp. naprosto mě to nezajímá. Prošmejdil jsem veškerá nastavení Facebooku, nikde jsem nenašel související nastavení (jako třeba to, že mohu vypnout možnost označení své osoby). Opravdu nerozumím, proč by na mou hlavní stránku měl FB cpát nějaký příspěvek přítele mého přítele do kterého mi nic není. Společně s reklamou je to nejhorší balast, se kterým se na FB potýkám.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
LuCas56

Nelze.

Luxx

Nelze.

tohle je Facebook… se s tím smiř nebo si deaktivuj účet