Elaela

Lze odeslat na FB vybraným přátelům hromadnou zprávu?

Představ si, že mám na svém osobním účtu tisíc přátel. Chci ale z tohoto tisíce vybrat třeba jen 50 přátel a těm poslat soukromou zprávu. Jde to hromadně? Chápu, že lze poslat totéž 50× každému zvlášť, ale můj dotaz zní, zda to lze odeslat tzv. jedním tahem vybrané padesátce – případně jak ( jen z PC )
Děkuji

Nejlepší odpověď
Edison

Ani jsi to nezkusila, viď. Ano, zprávu lze odeslat hromadně vybraným přátelům. Podobně, jako email. V poli příjemců lze jednotlivé psát a zašktrávat, možná se tam umí i zobrazit rozbalovací seznam. Klient pro FB messenger to umí určitě.

Další odpovědi
Palpatine

Můžeš vytvořit skupinu, do níž přidáš všechny přátele, které tam chceš mít. Jedná se o jednu konverzaci, ve které je více lidí. Nebo taky můžeš zaslat hromadou zprávu. Obojí najdeš nad konverzacemi. „Nová skupina“ vedle „Nová zpráva“. Při zasílaní hromadné zprávy se odešle zpráva každému zvlášt, ale vytvořit skupinu se mi zdá jednodušší.