roxilox

Lze odeslat email později?

Mám email na seznamu a potřebuji napsat email a nějak nastavit, aby byl odeslán až třeba za týden. (přání k narozeninám, úkoly atd..) Je to možné někde nebo nějak nastavit a jak?

Odpovědi
Kepler

Mělo by to jít. Slouží k tomu poštovní programy, které jsou vhodné například ve chvílích, kdy nemáte přístup k internetovému připojení, např, během cest či na dovolené. https://napove­da.seznam.cz/cz/e­mail/o-postovnich-programech/

Dochy

Pokud se nemýlím, tak přímo na seznamu to nejde (příliš jednoduchá webová brána). Jsou programy, které to zvládnou (ale při zapnutém PC), dovoluje to MS Exchange server s Outlook klientem (možná i některými dalšími) – předpokládám, že zde to musí dovolit admin, lze to provést na *NIXivých systémech.