mrchorchoj

Lze od zaměstnavatele vyžádat zápočtový list po delší době (měsíce, roky, …)?

V návaznosti na moji předchozí otázku – zápočtový list už bohužel asi nemám, je tedy možné, aby mi onen „předpředchozí“ zaměstnavatel vystavil zápočtový list i teď, po tak dlouhé době?
Doplňuji:
ona předchozí otázka – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/musim-novemu-zamestnavateli-dokladat-zapoctovy-list-z-predpredchoziho-zamestnani

Odpovědi
anonym

Pokud zaměstnavatel nezanikl (nebyl zrušen, zlikvidován), tak vyžádat si „Opis zápočtového listu“ nebude problém. Zavolejte mzdové účetní, nahlaste jí adresu a myslím si, že do dvou dnů budete mít zápočťák doma.