An.

Lze od 15-ti let začít závodně plavat?

Chtěla bych se zeptat,jestli lze od 15-ti let začít závodně plavat (15 let je mi chvíli) . Je mi jasné,že na olympijádu to nejspíš už nikdy nebude ale nějaké závody v ČR či Evropě…plavat umím celkem slušně,nejvíce mi jde právě znak. Jde mi o to,jestli bych měla nějaké šance nebo jestli se na to mam předem vykašlat :// Dříve jsem hrála závodně florbal,takže mám sílu v nohou,která je podle mě v plavání důležitá.
Děkuji předem za odpovědi :))

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Proč by né ?

Jak si se plavat naučila ?

Další odpovědi
anonym

Hlavně se nauč prsa:-). Kolesa, metelesku blesku.

An.

Spousta lidí tvrdí,že už je to velmi pozdě.
Plavat jsem se naučila už jako malá (3 roky) v bazénu a bavilo mě to. Lektor tělocviku říkal,že mám pro závodní plavání dobré předpoklady (obzvlášť pro znak) ,ale že bych musela hodně makat a přesto by to možná nestačilo. Proto váhám a zajímají mě názory či zkušenosti ostatních lidí :)