Standaa

Lze některé své otázky smazat nebo znepřístupnit?

Mohu některé své otázky (nebo všechny najednou) zprivátnit, tak aby nebyly přístupné veřejnosti?

Nejlepší odpověď
odik

Ne, nemáte na to opravnění, ale pokud si budete přát, tak administrátor může zrušit Váš profil … a i když tady otázky zůstanou – jako autor se zobrazí „anonym“.

Další odpovědi
gecco

Skrýt otázky přímo může ´stříbrný´ a ´zlatý´ uživatel, ´bronzoví´ a méně mohou otázky pouze nahlásit ke smazání.
Ale každopádně o smazání všech nahlášených (skrytých) otázkách rozhoduje Admin – na jeho uvážení záleží, zda otázky mázne a nebo vrátí.
___
Pokud máš pocit, že tvé otázky už nikdy nikoho nebudou zajímat, požádej o jejich smazání Admina.

štamgast

Ne.

anonym

Pokud jsi sem vložil otázku,tak jsi musel vědět proč.
Své otázky můžeš nahlásit adminovi a požádat o jejich zrušení formou deaktivace profilu.