mike beneš

Lze někoho donutit k sebevraždě tím, že budete vyhrožovat vraždou??

Podle mě zo je úplná hovadina, kdo by se zabíjel, když vi že jinak zemře????

Odpovědi
KosakeoCZ

Záleží na člověku-někteří lidé raději zemřou vlastní rukou než cizí a nebo se raději zabijí hned,protože vědí že to bude mnohem bezbolestnější smrt než když ho zavraždí cizí.
A pak je možnost že mu jen vyhrožují ale nikoho by stejně nezavraždili.

Nechápavé

WTF