Pepa25

Ne.
Samozřejmě, že podobných příapadů je více. Různé podvody byly, jsou a budou. Auto bych dražil jen v rámci exekuční dražby, nad exekutory je aspoň nějaká kontrola.

anonym

Presumpce nevinny? Ne? Takže zavřeme hned každého, na koho se podá trestní oznámení. To by byl život co? Stačilo by jen na někoho ukázat a šup s ním do vězení. Existuje seznam věrohodných firem, existují black-listy a white-listy. Existují recenze, … Existuje veřejný rejstřík ARES. Ale obviňovat a prokázat, žalovat a tvrdit. Vážně lidé hrozně rádi zkracují a ukazují …