Jahoda

Lze nějakým způsobem získat peníze zpět?

Na Share-rapid jsem si kdysi dobila kredit. Dlouho mne to ale nechtělo pustit do systému. Když se mi to včera záhy podařilo, čekalo na mne nepěkné překvapení. Můj účet mi má být zrušen. Tak jsem si říkala, že když už tam mám ty prachy, postahuji si za ně nějaké filmy. Tak jsem si jeden vybrala a chtěla začít stahovat. Jenže mi vyskočila tabulka s varováním, že soubor mi může vážně poškodit PC. Tak jsem zkusila jiný filmy – to samé. Opět tabulka, že mi to může vážně poškodit PC. Od toho jsem dala ruce pryč. Jenže co dělat, když tam mám kredit, který nemůžu využít? Nemůžou mi peníze nějak poslat zpět? Myslím si, že je to nereálné, ale raději jsem se zeptala.
Na Ulozto.cz si také dobíjím kredit, ale tam mne to do systému vždy pustí a nemám s tím žádné problémy. Jen u Share-rapidu.

Je možné, aby mi peníze poslali zpět?

Děkuji

Nejlepší odpověď
kapka

To varování se objevuje, ale neznamená to, že to počítač opravdu poškodí. Mně se to objevuje snad pokaždé, když něco nového instaluji.