odik

Lze nějak zužitkovat staré platební karty?

Nejde jen o platební karty, ale i různé věrnostní karty obchodů, průkazky apod. Znáte třeba nějaké kreativní návody, co hezkého z většího množství těchto karet vyrobit? Děkuji

Nejlepší odpověď
independent

Jsou lidi co to sbírají.

Další odpovědi
Danina65

Já s ní poměrně úspěšně škrábu námrazu z oken u auta. Když se moje škrabka opět někomu hodila.

Dochy

  • škrabka na námrazu
  • dá se z ní vyříznout háček (užitečné pokud dvouletej capart nacpe bordel do čtečky karet v notebooku)

orestez

Vše se časem prodá. Uvidíš.