ReHu

Lze nějak vysušit teď v zimě autointeriér? Namrzá mi přední sklo zevniř. Díky.

Třeba jestli pomůže po chvilkách, když je auto vytopené, otvírat okénko. Např. Garáž nemám.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já tedy v zimě jezdil vždy s trochu pootevřeným okýnkem. Mám tam ty ofuky, takže dovnitř tolik netáhlo, ale částečně to pomohlo.
Teplota se vyrovná a pak topení pomůže.

Další odpovědi
Gollumek.88

nedá, nastartovat, pootevřít okénko apustit větrák na přední sklo. Jiná pomoc není.

venkovan

Námrazu zevnitř utřít, sehnat pohlcovač vlhkosti (je to krabička do které se sype sorbant) a jinak – když je hezky otevřu auto, okna apod. a větrám i v zimě Lezu do auta mokrý, stojí mi venku a jen výjimečně mi zevnitř zamrzne (mimo jiné čistím ho uborusky na autoskla).

janek66

Ideální je mít při stání mírně pootevřená okýnka.Vzdušná vlhkost se vyrovná a okno zevnitř nenamrzne.Ale je potřeba mít na autě „ofuky“.Jinak by pootevřená okýnka lákaly různé nenechavce.

liho

Pomuže vysoušeč,ja si davam přes okno nějaky hadr ,pak nemam problem,vevnitř mi okno nenamrzá