Nerevarin

Lze nějak vyřešit problém s grafickou kartou, viz doplnění?

Hrál jsem Call of duty 5 a po nějaké době se na obrazovce začaly objevovat takové zelené tečky a obrysy. Pak se hra kousla a monitor (Samsung T220 na DVI) se vypl s tím, že není signál. Restartoval jsem to, Windows (Win 7 32bit) naběhne, ale změnil se motiv zobrazení s tím, že efekt aero (průhlednost oken) ovladač grafické karty nepodporuje (nVidia GeForce GTX 260 896MB RAM). Přeinstaloval jsem ovladač grafiky a restartoval počítač, ale nepomohlo to. Nelze spustit ovládací panel nVidia (dokonce zmizel z nabídky pravého tlačítka na ploše), ani GeForce experience. Stránky NVIDIA, které umožní automaticky rozpoznat vaší kartu hlásí, že při hledání GPU nastal problém a nenašel nic. Rozlišení monitoru funguje v pořádku, počítač na první pohled funguje v pohodě, ale když spustím film třeba ve VLC, má horší rozlišení a když posouváte třeba oknem na ploše, je to takové zpomalené. Co se mohlo stát? Kdyby odešla celá grafika, měl jsem za to, že by člověk neviděl vůbec nic. Nebo odešla a počítač jede z nějakého integrovaného čipu na desce? Díky za odpovědi.

Odpovědi
cochee

Sám to tak jako tak nevyřešíš jinak než koupí nové GK. Případně pokusit se tuto vadnou reklamovat, pokud je ještě v záruce.