huxa

Lze nějak (třeba pomocí rozšíření) v google chrome zjistit, kdy byla vytvořena určitá stránka?

Nemyslím tím třeba odpovedi.cz, ale přímo třeba otázka http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-osetrit-kralici-kozku

Někteří autoři na svých blocích či u článků neuvádí datum napsání a je to vážně hřích.

Odpovědi
anonym

Pokud není někde zapsané tak není to možné.

led

Každý príspevok na tejto stránke má svoje poradové číslo. Zistiť ho možno podľa zdrojového kódu (prístupný v každom prehliadači). Vaša otázka má číslo 140222, odkaz v otázke s číslom 140217, hovorí o relatívne malom časovom odstupe, vzhľadom na počet otázok (4) medzi odkazovou a touto vašou.
Pri rôzných stránkach je rôzny spôsob aj „rozlúsknutia“ ich zdrojového kódu s bližšími informáciami, niečo je možné aj pomocou bežných prehliadačov, niečo len cez špeciálne programy (zvýšená ochrana stránky). Datum a čas napísania blogu, článku nerobí autor, ale program spracovávajúci údaje na konkrétnu webovú stránku podľa svojho nastavenia.
malá poznámka:…hriešni v tomto prípade (udávanie časov napisania) nie sú autori blogov a článkov (tí, majú iné za ušami), ale správcovia plniaci príkazy majiteľov stránok…(Hříšní lide světa Internetu)