koala

Lze nějak stáhnout Skype do mobilu Samsung Monte S5620? Pokud ano, kde a jak hledat? Díky.

Nejlepší odpověď
DDarent

Dobrý den,
oficiální klient od Skypu jako takový podporován není. Je zde řešení ve formě aplikace Nimbuzz. Na oficiálních stránkách této aplikace si vyberte stažení přes PC, následně vyberte výrobce Samsung a model S5603 (S5620 Monte v nabídce není, ale verze pro S5603 by údajně měla fungovat) a vyzkoušejte. Bohužel to sám u sebe vyzkoušet nemohu, protože u sebe Monte aktuálně nemám.