Avatar uživatele
dust8

Lze nějak prošlé stravenky nechat obnovit u společnosti, z které pochází, pokud zůstaly netknuty?

Našel jsem při úklidu pakl stravenek asi 15, ale všechny prošly uz koncem roku 2018. Myslíte, že bych je mohl vrátit a dostat aktuální?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 1789 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vypadá to, že sis při tom úklidu někde narazil hlavu. Stravenky raději neřeš, je to bezpředmětné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Obávám se, že po půl roce máš smůlu… Řekl bych že zapomenuté stravenky jsou kalkulovaným ziskem stravenkové společnosti. Také už jsem o nějaké přišel. Obvykle máš šanci dohodnout se ještě někde v hospodě začátkem ledna…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Hahahahaha… Mno… zkus kontaktovat přímo tu společnost, co Ti na to řeknou… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já takhle jednou u tel. společnosti vrátil celej pakl telefonních karet po dvou stovkách za kus, který už prošly. Tehdy mně bez potíží vrátili celejch deset tisíc. Bylo to v době, kdy mobily pomalu sundávaly plenky a rodily se bezbřehé možnosti volání, takže ty karty prostě prošly- nechtěl jsem z nich volat jen proto, aby neprošly, stejně jako ty bys do sebe neměl cpát obědy jen proto, aby ti nedošly stravenky! Takže by ti měli vyjít vstříc, protože z hlediska environmentálních aspektů jsi vyvinul maximální úsilí pro zachovaní životní rovnováhy a ještě jsi projevil náklonnost a ochotu podporovat zdravý životní styl, což dnes se bere jako něco hodně cool, velmi „trendy“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Nelze.
Stravenky jsou primárně určené na stravu v odpracovaný den.
To, že jsi na obědě nebyl a stravenku nevyužil, je tvoje volba.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dust8

Doplňuji: Je to celý pakl. Ani jedna stravenka nebyla vytržena.

před 1789 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek