dust8

Lze nějak Potplayer „naučit“, aby uměl přehrávat příponu souborů s názvem .XM, tak jako např. VLC player?

Odpovědi
Vojta24

Těžko naučit osla létat. Potplayer je uzavřený software a jediný kdo tak do něj může přidávat podporu nových funkcí a formátů je korejská firmička Kakao, takový kšunt se nemůže nikdy rovnat obřímu opensource projektu VLC na kterém se podílí stovky vývojářů a implementují se v něm i ty nejneobvyklejší formáty aby si VLC nakonec poradil s čímkoliv. To se nedá udělat v malém týmu nějaké pidifirmičky, ani microsoft nedokázal vytvořit univerzálenější a lepší přehrávač než je VLC, VLC na to prostě má mnohem víc chytrých hlav.