Lze nějak poslat dopis přes poštovní schránku, aby úspěšně došel příjemci i bez známky?

Nejlepší odpověď
quentos

O „poštovních budkách“ jsem v životě neslyšel, to je nějaká novinka?
Pokud máte na mysli poštovní schránku, tak dopisy obvykle dojdou i bez známky, ale poštovné se vymáhá po příjemci, kterej vám pak zřejmě pěkně poděkuje.

Další odpovědi
isteron

Napíš na obálku " Porto platí príjemca "
Al uveď aj adresu odosielateľa.

marci1

Pokud chceš poslat něco zaměstnavateli, doporučuji poslat to na poště „doporučeně“. 🙂

bolak

Já jsem se na to kdysi ptal na samotný poště, a fakt že mi řekli, že to opravdu dojde i bez známky. Na druhou stranu jsem kolikrát posílal obálku se známkou která nedošla… a to jsem ji podával přímo na přepážce.

Jinak ale je to celkem logické, čas od času se stane že se ve schránce prostě sloupne z některého dopisu známka, a na obyčejné dopisy se odesilatel psát nemusí, takže jedné co na té obálce je, je pak jméno adresáta.

anonym

Díky queontosi. Jo myslel jsem schranky ne budky. :D To delaj ty telefoni budky. Takova castecne podobna vec. Schranky jsem myslel ze jsou jen u domu, bytu a tak podobne. Jinak pokud to plati prijemce kdyz je to bez znamky, tak si ji sezenu, pac posilam neco zamestnavateli. Tim si mi zachranil krk, pac uz jsem to chtel poslat bez dni. Prave se chystam s tim vyrazit.

briketka10

vtipnéé 😁