woods33

Lze nejak odstranit malirskou barvu z koberce?

Odpovědi
mosoj

Pokud to není vápno a barva s velkým obsahem akrylátu ( latex ) mělo by to jít zavčasu vodou. Bohužel většina malířských nátěrů nějakou přísadu akrylátu má jako ochranu proti otěru. S barvou s obsahem akrylátu ( omyvatelné) to bude již horší. Jedině nějaké šetrné mechanické odstranění.

anonym

Nějaké rady jak na skvrny jsou tady,ale ze zkušenosti vím,že to tak úplně nejde.

Zdroj: http://www.svet-bydleni.cz/stavba-a-rekonstrukce/jak-nejlepe-odstranit-skvrny-z-koberce.aspx

michael69

Zkuste nějaký kyselý detergent(čistící prostředek). Musí obsahovat nějakou kyselinu.