dust8

Lze nějak obnovit prošlou SIM kartu, aby byla zase aktivní a funkční?

Odpovědi
Roman71

Tohle jsem zkoušel řešit s dvěma operátory.. neúspěšně.

Kepler

Jako všechno, i SIM karta má svou životnost. Nevím ale jestli má nějakou zaručenou a od kdy ji můžeme považovat za prošlou. Mně vydržela asi 15 let a o některá čísla tam uložená jsem přišel. Proto doporučuji ukládat si kontakty do paměti telefonu, nebo lépe zálohovat do notýsku. Novou SIM kartu jsem dostal za 200,– od operátora, jinak se to řešit myslím nedá.

nyjono

To záleží na tom, jak dlouho je „prošlá“.
A jestli to byla předplacená karta.
Je možné, že už to číslo používá někdo jiný.

Dochy

Co znamená prošlá? Operátor standardně (používanou) kartu v případě potíží vymění zdarma. Pokud jsi ji 3 roky nepoužil (předplacenku) tak máš zřejmě smůlu. Ale zeptej se operátora, podmínky se mohou lišit.