Lze nějak obelstít FUP???

Připojení k internetu pomocí USB modemu od O2,,,po 500 MB dojde ke zpomalení rychlosti,lze to nějakým fíglem obejít…

Nejlepší odpověď
anonym

Skutečně ne, pro operátora je to otázka provozuschopnosti jinak přetížené sítě, a především otázka peněz … pokud by se přeci jen našel způsob, tak si ho docela určitě dotyčný hacker nechá spíš sebe, protože vyzrazenim by docílil jen toho, že operátor skulinu rychle opraví.

Výjimku tvoří obvykle pristupy na servery samotného operátora nebo jeho partnerů, které se často snaží zvýhodňit tím že je do fup limitu nezapočítává

Další odpovědi
Michal Kole

Myslím, že ne