Meffinka

Lze nějak nainstalovat ovladač na hry do notebooku?

Dobrý den. Nechala jsem si přeinstalovat Windows na notebooku (Samsung N145 Plus). Měla jsem Starter a teď mám Ultimate, ale už se nám nepodařilo nainstalovat ovladače pro hraní her. Teď nevím, jestli ty hry nejdou jen na internetu (kde to po mě chce zásuvný modul) nebo celkově, ale myslím, že nejdou žádné. Proto jsem se zatím chtěla obrátit na vás, jestli náhodou víte, zda jdou takové ovladače nainstalovat, popřípadě jaké. Mě se nic takového nepodařilo najít na žádné stránce.
Děkuji :)

Odpovědi
ivzez

Nelze. Žádný „ovladač na hry“ totiž neexistuje.
Hry jsou software (programy), ovladače jsou potřebné pro hardware.

K hraní her v internetu je většinou potřeba nainstalovat FlashPlayer do prohlížeče
(pozor musíš vybrat správný podle svého operačního systému a prohlížeče) a povolit v prohlížeči java script. FlashPlayer si stáhni z webu Adobe.

Pokud by byly potřebné další vestavné pluginy,
většinu najdeš na webu výrobce svého prohlížeče.

___

Hry uložené přímo v PC by měly fungovat,
pokud máš nainstalovány správné ovladače
pro grafickou kartu, zvukovou kartu apod.

gecco

Obecně – ovladače nainstalovat lze, ale netuším, co myslíš tím „ovladač na hry“…
😉
Obrať se na někoho znalejšího – minimálně pro upřesnění otázky…
😉

kajicek94

Upřesni prosím