autacek

Lze něco darovat, nebo případně odkázat, doposud nežijícímu člověku ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
huxa

ano

Doplňuji:
Není problém sepsat do závěti, že chceš odkázat např. dvě miliardy korun prvorozenému dítěti tvého syna, přestože máš zatím jen toho syna, nebo zatím ani jeho nemáš :)

Drap

ne

Myslím že ne. Neni zřejmě možné darovat nebo odkázat někomu kdo neexistuje.

Mc Merkurion

ano

Doplňuji:
co takhle dosud nenarozenému dítěti,existuje,ale dosud úředně nežije

bolak

ano

asi máme oba na mysli stejnou věc, ale pro jistotu…myslíš zombie…chápu to správně?