mosoj

Lze navštívit Rakousko na OP bez jakýchkoliv problémů. _

Nejlepší odpověď
tom004

Za poslední 2 roky,po nás nikdo nechtěl ani tu občanku.A to dokonce ani při silniční kontrole.Stačil ŘP a potřebné doklady.Jezdíme každý týden do Lince.

Další odpovědi
bigbít

já byla v Yspertálu s OP a v pohodě..jeli jsme přes Třeboňsko, bylo to před půlrokem až rokem…

hanulka11

ano, do Rakouska s platným OP lze bezpečně jet/ale do Afriky asi ne/hihihihihi
Doplňuji:
Tome ,taky bych jela do Lince už jsem tam dlooooooooooo­ooouho nebyla

Salvaje

OP Vám stačí ve všech zemích EU