nyjono

Lze najít v menu TV, zda funguje na DVB-T2?

Jak zjistím, dřív, než dojde k přaladění, jestli má televize bude fungovat?

Nejlepší odpověď
marci1

Seznam oficiálně ověřených televizí, které budou schopny přijímat vysílání DVB-T2 v české republice. Pro zobrazení konkrétních modelů klikni na požadovanou značku. 🙂
https://dvb-t2.cz/overene-tv-pro-dvb-t2-v-cr/

Další odpovědi
aliendrone

V menu nejspíše ne, ale v technické dokumentaci (manuálu) určitě ANO. Pročti číslo modelu na štítku a sosni ji od výrobce (pokud už nemáš k TV papíry). :)

Arne1

Není důvod aby to v menu bylo. Můžeš si to vyzkoušet – prakticky na celém území jsou k dispozici přechodové multiplexy v DVB-T2, zkus si některý naladit. Mám dojem, že názvy programů jsou tam modifikované aby se odlišily od běžných.

nyjono

V seznamu oficiálně ověřených TV není značka Thomson. To mi přijde trochu divný.
Netuším, jak moc je informace pravdivá a stránky aktualizované.
Přesto díky.

Dochy

Tam jsou ty TV, jejichž výrobci či prodejci je nechali certifikovat. U ostatních hledej podporu DVB-T2 a HEVC/h.265. Pokud to tam najdeš, měla by to TV umět.