bazinka

Lze najít jistou osobu?

Lze najít dítě (dnes již dospělé) z kojeneckého ústavu,když znám název kojeneckého ústavu, jméno i příjmení dítěte, datum a místo narození, ale po adopci dostalo jiné jméno a příjmení?

Nejlepší odpověď
Anuket

Zkuste se zeptat na daném kojeneckém ústavu, pokud se s vámi budou bavit a budete působit seriózně, teoreticky by vám mohli dát kontakt na lidi, kterým bylo dítě svěřeno. Lepší řešení nevidím, pokud je dnes už dospělé, může být kdekoli.

Další odpovědi
Drap

Zkus ČT 1 a pořad Pošta pro tebe.