Nik92

lze najít brigádu přes pracovní úřad?

Jsem studentka pomaturitního studia, mám 4 vyučovací hodiny denně a chtěla bych si najít brigádu na částečný úvazek, kde bych byla každý den tak 3 nebo 4 hodiny, lze se s tímto obrátit na pracovní úřad, aby mi pomohli něco najít??

Odpovědi
Drap

Teoreticky lze, ale prakticky je šance téměř nulová. Za pokus to ale stojí.

Michal Kole

Bohužel, úřad práce brigády nezprostředokovává, ale hlásit se musí, kdyby je sám zprostředkovával tak by si občan ušetřil jednu cestu nebo by si tu papírovinu – administrativu úřad práce udělal sám a neotravoval tím občana.

baghira

Na ÚP by mohli mít nějaké nabídky práce od zaměstnavatelů, ale nebývá to nic moc. Sleduj i inzerci nebo oslov potenciální zaměstnavatele sa­ma.