fanynek

Lze nainstalovat do tabletu DVB-T přes USB flash disk?Jinak na NTB a stolní PC bývá instalační CD.

Odpovědi
gecco

No – rozhodně lepší bude instalaci stáhnout přímo do tabletu z

  1. GooglePlay (iStore)
  2. stránek výrobce tuneru (musíš povolit používat jiné zdroje, než a))

Hlada

Ovladač je možné nainstalovat z jakéhokoli média. Nejdřív by bylo dobré se ujistit, zda tablet má takové parametry procesoru a grafiky, které přijímač potřebuje.

fanynek

Na stánky výrobce už jsem se dostal,ale nevím,které to FW tam namontovat,abych něco nepodělal.Tablet mám Acer iconia one 8,a OS mám Google Android.Adresa výrobce je www.pctvsystem­s.com.Pomozte mi.

gecco

  1. najedeš na té stránce na Support – Downloads – Driver
  2. vybereš si konkrétní produkt (USB tuner)
  3. stáhneš a nainstaluješ ovladač pro Android, pokud bude na výběr, pak pro 5.1 (Lollipop)

fanynek

Ikony už na displeji tabletu mám,to je nainstalované,ale pořád do tabletu nemůžu nainstalovat ovladače-driver.Mám ho stažený a rozbalený v NTB,tablet mám propojený s NTB,ale z NTB do tabletu ten driver nedostanu.Něco dělám blbě,ale co?

gecco

A je to driver pro android?
😉
Co to dělá či píše?

fanynek

Právě že nic,tady toho je tolik,že jsem z toho na mrtvici no a vyber si.Určitě to jde,jen vybrat to správné.