iva

Lze nahlédnout do historie navšívených webů i přes procházení se službou InPrivate?

Mám doma 12-ti letou dceru, která je ted o prázdninách přes poledne často doma sama a se svou kamarádkou zvědavě prohlíží různé internetové stránky. Jak skrytě je prohlížet, na to už přišla, tak bych ráda měla pod kontrolou její internetovou aktivitu. Poradí mi někdo?. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Nelze, zavřením prohlížeče se navštívené stránky v historii nezobrazí.
Doplňuji:
Jedině nastavit PC tak, aby měla přístup pouze jako host s omezenými právy (možnostmi).
Více ti prozradí net, zabezpečení PC pro děti, nebo tak nějak.

Zdroj: windows.micro­soft.com/cs-CZ/internet-explorer/produc­ts/ie-9/features/in-private

Další odpovědi
ivzez

Mně to přijde nefér. Lepší podle mne je dceři a kamarádce vysvětlit, kam v internetu mohou, kam už ne a proč.

Michal Kole

Šlo by to logovat na Firewallu, který může být součástí antiviru nebo se dá opatřit samostatně.

Ve Windows Live essential je aplikace Zabezpečení rodiny, ale pokud je dcera PC znalá tak to taky dokáže obejít, že si pustí Windows v nouzovém režimu nebo si nastartuje z CD linux.

Nebo půjde na PC ke kamarádce

mosoj

Hlídejte na to máte právo a řekl bych že i povinnost. Problém je v tom, že ji stejně podle vašich představ neuhlídáte.

Lukasy

Existujou programy ktere to dokážou.
Jinak když bude chtit se na nějake take stranky divat tak se na ně muže podivat u kamaradky v knihovně, v telefonu takže je to celkem zbytečne a v televizi někdy hraji i přez den filmy kde jsou nahati ,zabiji se ,mluvi sprostě.

iva

Děkuji za odpovědi a k uživatelce ivzez jen tolik,…„zřejmě nemáte děti a jestli ano, pak moc dobře víte jak nebezpečná pro ně dnešní doba je a kolik různých stránek na netu slouží úchylákům“. Mám s dcerou velmi otevřený vztah, ale přesto si jí budu hlídat a kontrolovat ať už je to fér nebo nefér vůči ní. Ostatním děkuji.