Avatar uživatele
iva

Lze nahlédnout do historie navšívených webů i přes procházení se službou InPrivate?

Mám doma 12-ti letou dceru, která je ted o prázdninách přes poledne často doma sama a se svou kamarádkou zvědavě prohlíží různé internetové stránky. Jak skrytě je prohlížet, na to už přišla, tak bych ráda měla pod kontrolou její internetovou aktivitu. Poradí mi někdo?. Předem děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4266 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Nelze, zavřením prohlížeče se navštívené stránky v historii nezobrazí.
Doplňuji:
Jedině nastavit PC tak, aby měla přístup pouze jako host s omezenými právy (možnostmi).
Více ti prozradí net, zabezpečení PC pro děti, nebo tak nějak.

Zdroj: windows.micro­soft.com/cs-CZ/internet-explorer/produc­ts/ie-9/features/in-private

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Mně to přijde nefér. Lepší podle mne je dceři a kamarádce vysvětlit, kam v internetu mohou, kam už ne a proč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Šlo by to logovat na Firewallu, který může být součástí antiviru nebo se dá opatřit samostatně.

Ve Windows Live essential je aplikace Zabezpečení rodiny, ale pokud je dcera PC znalá tak to taky dokáže obejít, že si pustí Windows v nouzovém režimu nebo si nastartuje z CD linux.

Nebo půjde na PC ke kamarádce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Hlídejte na to máte právo a řekl bych že i povinnost. Problém je v tom, že ji stejně podle vašich představ neuhlídáte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Existujou programy ktere to dokážou.
Jinak když bude chtit se na nějake take stranky divat tak se na ně muže podivat u kamaradky v knihovně, v telefonu takže je to celkem zbytečne a v televizi někdy hraji i přez den filmy kde jsou nahati ,zabiji se ,mluvi sprostě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iva

Děkuji za odpovědi a k uživatelce ivzez jen tolik,…„zřejmě nemáte děti a jestli ano, pak moc dobře víte jak nebezpečná pro ně dnešní doba je a kolik různých stránek na netu slouží úchylákům“. Mám s dcerou velmi otevřený vztah, ale přesto si jí budu hlídat a kontrolovat ať už je to fér nebo nefér vůči ní. Ostatním děkuji.

před 4266 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek