Sůwa

Lze na Smart TV přehrát programy Nova plus?

Mám TV Panasonic Viera TX-L32E6E a nedaří se mi spustit program, pouze se jako načtou a pak se objeví hláška s omluvou. Ptám se všude možně a zatím se mi nic konkrétního nezjistila. Věděl by to snad někdo tady?
Doplňuji:
Mosoji, byl jsi má poslední naděje. Samozřejmě, že mám připojení k internetu ( domácí Wifi ADSL ), mám dokonce i tu správnou stránku, jenže po kliknutí na „přehrát“ se to chvíli načítá a pak se objeví okno s omluvou, že přehrát nelze. Jinak tam videa třeba z Youtube normálně přehrát jdou. Jestli chybí nějaká verze Adofe Flash Player, tak samostatně se mi nic stáhnout nepodařilo i když stránku stahuj.centrum mám navolenou.

Odpovědi
mosoj

Určitě na Smartu jdou. Máš TV připojen na internet ?
Doplňuji:
Ty brďo, promiň, já jsem vůbec nečetl kdo se ptá.
Nemám s tím zkušenosti, ale rozklikej si tohle . Tam nějaký konkrétní požadavek na Flasch Player je.

http://tv.nova­.cz/napoveda