Lze na rozsudek z hlavního líčeni podat odvolání u Okresnímu soudu v Ostravě?

Proti tomuto rozsudku je možné podat odvolání do osmi dnů od doručení jeho písemného vyhotovení k Okresnímu soudu v Ostravě. O odvolání bude rozhodovat Krajský soud v Můj právník podal odvolání 18.6.2019 to odeslal, na to mému právníkovi přišlo do datové schránky že, jednání o odvolání je nařízeno na 26.7.2019,dopoledne. Budete moct nebo mám požádat o odročení?, Na to jsem reagoval ať požádá o odročení že v te době budu na dovolené od 21.7.-1.8.2019 on tedy uvedl že z důvodu mě pracovni vytíženosti to nelze,22.7.2019 mi právník píše že : nechtějí to odročit, chtějí to něčím podložit , napsal jsem mu že jsem již 21.7.2019 na zahraniční dovolené. Nemají tam být dodržené nějaké denní lhůty jako 8 na odvolání teď než prevezmu poštu že to zamítli 10 dní a tak ? Proč se můj právník 22.7. domlouvá že 26.7.proste na jednání přijde beze mně a pak to dopadne pro mně špatně - Tak to zamitli a rozhodnuti potvrdili.

Odpovědi:

Zlatý

Otázku ste vložili 27.7.2019,
termín, o ktorom píšete, bol 26.7.2019
Dať otázku po termíne, keď z časových dôvodov akákoľvek odpoveď je už neplatná, je zbytočné. Urobili ste presne to, z čoho obviňujete Okresný súd. Nedal ste možnosť k včasnému vyjadreniu.

Stříbrný

Bože.. máš právníka, tak se ptej jeho!! Krom toho dotaz je dost zmatený a líčení prostě nařizuje soud. Odročit může, ale taky nemusí. Zpravidla k tomu chce doložené VÁŽNÉ důvody. To nějaká dovolená opravdu NENÍ.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2655
Zlatý ivzez 1558
Zlatý standa 1256
Zlatý mosoj 728
Zlatý led 668
Zlatý gecco 534
Zlatý JájsemRaibek 520
Zlatý marci1 513
Zlatý Kepler 504
Zlatý annas 470

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.