Brouk82

Lze na rozsudek z hlavního líčeni podat odvolání u Okresnímu soudu v Ostravě?

Proti tomuto rozsudku je možné podat odvolání do osmi dnů od doručení jeho písemného vyhotovení k Okresnímu soudu v Ostravě. O odvolání bude rozhodovat Krajský soud v Můj právník podal odvolání 18.6.2019 to odeslal, na to mému právníkovi přišlo do datové schránky že, jednání o odvolání je nařízeno na 26.7.2019,dopo­ledne. Budete moct nebo mám požádat o odročení?, Na to jsem reagoval ať požádá o odročení že v te době budu na dovolené od 21.7.-1.8.2019 on tedy uvedl že z důvodu mě pracovni vytíženosti to nelze,22.7.2019 mi právník píše že : nechtějí to odročit, chtějí to něčím podložit , napsal jsem mu že jsem již 21.7.2019 na zahraniční dovolené. Nemají tam být dodržené nějaké denní lhůty jako 8 na odvolání teď než prevezmu poštu že to zamítli 10 dní a tak ? Proč se můj právník 22.7. domlouvá že 26.7.proste na jednání přijde beze mně a pak to dopadne pro mně špatně – Tak to zamitli a rozhodnuti potvrdili.

Odpovědi
led

Otázku ste vložili 27.7.2019,
termín, o ktorom píšete, bol 26.7.2019
Dať otázku po termíne, keď z časových dôvodov akákoľvek odpoveď je už neplatná, je zbytočné. Urobili ste presne to, z čoho obviňujete Okresný súd. Nedal ste možnosť k včasnému vyjadreniu.

Edison

Bože.. máš právníka, tak se ptej jeho!! Krom toho dotaz je dost zmatený a líčení prostě nařizuje soud. Odročit může, ale taky nemusí. Zpravidla k tomu chce doložené VÁŽNÉ důvody. To nějaká dovolená opravdu NENÍ.